MAGAZINE  |  SYSTEMS  |  GAMES  |  LINKS  |  FORUM  |  CONTACT

A

A

AA

AA

AA

AA

AA

AA

ארקייד DVD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2010-20XX

 

עידכון אפריל 2011

הפורום עודכן לגירסה האחרונה של phpBB שכוללת אפשרות לאוטנטיקציית משתמשים בעברית. שינוי זה הביא לחיסול תופעת רישום בוטים ספאמרים. בנוסף, מבנה הפורום שוב עבר שינוי (בתקווה ששינוי זה יהיה סופי) וכעת קטעי וידאו שמצורפים להודעות מופיעים בגודל מקסימלי.

ה Hidden Gem לחודש אפריל הוא משחק מאד מיוחד. זהו רימייק למה שלדעתי היא סדרת משחקי המכות הטובה ביותר אי פעם - Streets of Rage של סגה מתחילת שנות התשעים. המשחק המובא כאן הוא בגירסתו החמישית והאחרונה, פרי פיתוח של כמעט עשור שלם. זהו משחק "חובבים", אך בניגוד לכל אותם "Fan Games", הוא מצליח לעשות את הלא יאומן - הוא טוב יותר אפילו מהמשחקים המקוריים!! צריך לשחק בו כדי להאמין. למעשה, המשחק הזה הוא כל כך טוב שסגה, מסיבות לא לחלוטין ברורות, יצרה קשר עם המפתחים ואסרה על פרסום ההורדה מהאתר של המפתחים, Bomber Games.
סיבה מצויינת לשים כאן לינק למשחק המדהים הזה! פאק יו סגה:

Streets of Rage Remake v5 לפיסי
103
שלבים עם מסלולי התקדמות מרובים. 19 דמויות ו 64 אויבים כולל רימאסטרים מכל המשחקים המקוריים. 83 טרקים מחודשים ומקוריים של מוזיקה מצויינת. ככל הנראה משחק המכות רחוב הטוב ביותר אי פעם.

 

עידכון פברואר 2011

VGפריק נולד בשנת 2001 והשנה הוא בן 10 !! (..wow)
המון דברים קרו מאז שהאתר החל את דרכו כאתר אחסון של גלריית הכתבות שלי ממגזין פריק. אתם מוזמנים לעבור על ההיסטוריה של VGפריק כפי שהשתקפה בעדכונים התקופתיים שהולכים אחורה עד לאמצע 2002.

הפורום עבר רה-ארגון. במסגרת השינוי הוחלט למחוק את הפורום הישן משתי סיבות. האחת, הפורום היה מבוסס על phpbb2 מיושן עם רמת אבטחה נמוכה יחסית, ומדי שבוע נרשמו אליו אלפי בוטים של ספאמרים. הסיבה השניה היא שאף אחד לא נכנס אליו יותר.. בסיס הנתונים כמובן עדיין שמור (אונליין ואופליין) ואם יתעורר צורך לשחזר הודעה ישנה לא תהיה בעיה לעשות כן.

למגזין האתר התווסף מדריך להרצת משחקי ניאו גיאו סידי. בהתאמה, ה Hidden Gem לחודש פברואר הוא אחד מחמישה משחקים בלבד שיצאו אקסקלוסיבית לניאו גיאו סידי (זה גם משחק הסידי הראשון להורדה מהאתר והוא שוקל יותר מ 40 מגה!). המשחק הוא המשך של Crossed Swords שיצא לקונסולת הניאו גיאו ב 1991:

Crossed Swords 2 לניאו גיאו סידי
את המשחק הראשון אין הרבה חובבי משחקי וידאו שלא מכירים. הוא כיכב בשנות התשעים באולמות משחקי המכונות ברחבי העולם וישראל. המשחק השני בסדרה הוא נדיר בהרבה אך טוב ממנו בכל היבט.

 

עידכון דצמבר 2010

מודול החיפוש באתר עודכן לגירסה האחרונה של גוגל.

ה Hidden Gem לחודש דצמבר הוא אחד ממשחקי המכות רחוב המרשימים ביותר (אם לא הכי מרשים) שיצאו למכונות הארקייד - BattleToads:

BattleToads לארקייד
מה ש Rare עשתה למשחקי המכות אחד על אחד עם קילר אינסטינקט היא עשתה למשחקי מכות רחוב עם BattleToads. זה משחק לא ידוע כל כך שמציג גרפיקה מהממת, אלימות ברוטלית ומשחקיות מעולה.

 

עידכון נובמבר 2010

הדפים של מערכות הארקייד עודכנו כולל הורדות ישירות של אמולטורים וקבצי ביוס (לחלקם).

כל דפי הקונסולות עודכנו מבחינת הלינקים לאמולטורים המובילים ועם קבצי ביוס עדכניים להורדה ישירה של הניאו גיאו והניאו גיאו סידי. הקונסולות Gamepark GP32 וה Bandai Wonderswan הוסרו, בעיקר מחוסר עניין וגם בגלל שהן מעולם לא היו בתפוצה משמעותית במערב ולכן לא יכולות כל כך להיחשב כקונסולות קלאסיות.

תפריט הניווט הראשי באתר שונה וכעת כולל גישה ישירה לסדרות המשחקים הנבחרות (תחת "משחקים") ומצעדי המשחקים הטובים ביותר (תחת "טופ 10").

עמוד הלינקים עודכן והוא כולל כעת את פורטל הרומים שנשאר כפי שהיה. אני לא מוצא לנכון לעדכן את פורטל הרומים כי כיום קל מאד למצוא כל רום משחק באינטרנט בעזרת חיפוש שמו באנגלית והמילים Download ו Rom.

הכתבה "אפקט דיסני" עודכנה והתווספו אליה המשחקים פינוקיו, פוקהונטס וצעצוע של סיפור. כולם להורדה ישירה וכולם בגרסאות לסגה מגה דרייב מכיוון שהיא משקפת בצורה הטובה ביותר את חווית המשחק של משחקים אלו כפי שהם היו זמינים בישראל הן למגה דרייב והן לפיסי.

התווספה רובריקה חדשה לדף הבית - "Hidden Gem"
בחלק זה יופיע מדי חודש משחק ייחודי ונדיר יחסית להורדה ישירה. אני אנסה לפרסם רק משחקים איכותיים אך שאינם ידועים כל כך. לא תמצאו בחלק זה משחקים ממערכות ידועות שחרשו עליהם בכל פינה בעולם דוגמת סוניק או סטריט פייטר או מטאל סלאג. מה שכן תמצאו זה משחקים מעולים אך איזוטריים שמסיבות שונות לא קיבלו בזמנם את הקרדיט הראוי להם.
אם אתם מעוניינים להמליץ על Hidden Gem - פרסמו את שם המשחק בפורום בקשות והמלצות משחקים.

Elevator Action Returns לארקייד
משחק פעולה מעולה מבית טאיטו. יצא ב 1994 כמשחק המשך ללהיט הוותיק של טאיטו מ 1983. המשחק מציג גרפיקה מעולה, אנימציה חלקה, 3 דמויות לבחירה, 6 שלבים מפורטים והמון אויבים, נשקים ואקשן נון סטופ.

 

עידכון אוקטובר 2010

הארקייד DVD עודכן. הסטים של המשחקים התלת מימדיים הוסרו כי הם חוטאים למטרה - עודכנו הסטים השלמים של משחקי הארקייד הקלאסיים מתור הזהב של מערכות ה CPS של קאפקום והניאו גיאו של SNK. כמובן שמשחקי קילר אינסטינקט עדיין כלולים :)

כל הורדות משחקי הארקייד באתר עודכנו לפי הגירסה האחרונה של MAME. חפשו אותם בחלק הקלאסיקות.

עודכנה הכתבה קילר אינסטינקט - הקרב שנשכח. חלק מדריך הפעלת המשחקים על האמולטור מהכתבה הוסר והפך למדריך נפרד - מדריך להרצת משחקי קילר אינסטינקט.
עודכנו גם הכתבות על שרברבים וקיפודים והאגדות על זלדה.

עודכן עמוד סידרת המשחקים זלדה.

בעמוד הסטריט פייטר ניתן כעת להוריד את Hyper Street Fighter 2: The Anniversary Edition - גירסה מיוחדת שיצאה בסוף 2003 לציון 15 שנה לסידרת סטריט פייטר. המשחק מאפשר לבחור דמויות מכל חמש האיטרציות הקודמות של סטריט פייטר 2: רגיל, צ'מפיון אדישן, טורבו, סופר וסופר טי. זהו כעת המשחק הגדול ביותר שמוצע להורדה ב VGפריק.

 

עידכון ספטמבר 2010

אהלן חבר'ה!

כבר חמש שנים (!!) לא נכתב כאן משהו חדש. אבל זה לא אומר שכלום לא התחדש באתר! במהלך השנים האחרונות עודכנה מערכת הפורומים, עודכנו מספר כתבות במגאזין האתר (בעיקר הכתבה על סגה), התווסף דף הכתבות השלם שלי ממגאזין פריק המקורי, עודכן דף חנות האתר, ועוד הרבה שינויים ועדכונים אחרים, חלקם גדולים, רובם קטנים. תמיד השתדלתי להיות עם היד על הדופק ולשמור על האתר ברמת תפעול מלאה.

הוחלט להפסיק את תיעוד הקונסולות הקלאסיות בדור הקודם שהסתיים בסביבות 2005 (סגה דרימקאסט, נינטנדו גיימקיוב, סוני פלייסטיישן 2 ומייקרוסופט אקסבוקס) - לא יתווספו יותר קונסולות לאגף זה, לא מהדור הנוכחי ולא מהדורות הבאים. בכל הנוגע למערכות הארקייד העניין הרבה יותר פשוט - נראה ש MAME כמעט והכחיד את כל שאר האמולטורים שהפכו בחלוף הזמן לדרייברים באמולטור העל הזה למשחקים ספציפיים לכל פלטפורמה. בכל מקרה, כדי להשלים את הרשימה וכדי לכפר על עוול היסטורי התווסף דף ייעודי לאמולטור Kawaks.

התכנון לעתיד הוא לפתח אגף למשחקי הארקייד החדשים ביותר מבוססי מערכות פיסי, להם אין צורך באמולטורים. משחקים אלו ירוצו בצורה מושלמת על כל פיסי עם מפרט מספק, ראו פוסט מעניין מאד על כך מהפורום. בנוסף, קיים תכנון אסטרטגי להעלות את ארכיון המגאזינים השלם של כל הירחונים של פריק שיצאו אי פעם.

החל מעכשיו נשתדל לתחזק ולעדכן את האתר יותר בתכיפות. השאיפה היא לעדכן את האתר בערך אחת לחודש. תודה על ביקורכם בתקווה שתיהנו!

 

עידכון האחרון"

החל מהראשון באוגוסט 01.08.2005 ייכנס VGפריק להקפאה עמוקה לתקופה של כשנה וחצי או עד להודעה חדשה. שימו לב, האתר אינו נסגר! בזמן ההקפאה לא יהיו עידכונים באתר אך עם זאת הפורום ימשיך לפעול במתכונת מלאה. כך תוכלו להמשיך לחלוק ביניכם אינפורמציה על אמולציה ומשחקי וידאו קלאסיים ולשמור את הסצינה ואת הקהילה במצב פעיל.

כפיצוי על תקופת ההקפאה הארוכה הוחזרו ההורדות של חמשת המשחקים הגדולים ביותר באתר: קינג אוף פייטרס 94, מטאל סלאג, אאוטראנרס, סמוראי שודאון 2 וסטריידר 2. חפשו אותם ועוד עשרות משחקים אחרים באיזור הקלאסיקות.

 

To 2005

 

 

 

A

A

MAGAZINE  |  SYSTEMS  |  GAMES  |  LINKS  |  FORUM  |  CONTACT

Megason, Nintendo Store, Selected Classics, The Forum

Copyright © 2001-2012 VGFreak.com All Rights Reserved